stopien opanowania programów, wydział grafiki - pytanie

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
bubbly
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja (wt) 2010, 02:00:00

stopien opanowania programów, wydział grafiki - pytanie

Post autor: bubbly » 18 maja (wt) 2010, 18:15:41

Planuje rozpocząć za rok naukę w tej szkole i chciałabym wiedzieć jaki mniej więcej poziom opanowania programów graficznych i jakich trzeba mieć aby sobie poradzić? Mam w tym trochę doświadczenia, ale nie wiem czy ono wystarczy abym mogła ewentualnie nadążyć. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

megejra
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 603
Rejestracja: 24 sie (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: megejra » 18 maja (wt) 2010, 18:44:31

większość jest na poziomie, co niektórzy na dość wysokim :wink:

ale niestety są też słabsi, na szczęście w mniejszości (głównie to jedna osoba na język mi się teraz ciśnie... ];P)

wystarczy się wypytać (starsze roczniki przed zapisami) do kogo warto i na co, a kogo unikać :twisted:

wprawdzie tu jest taki topic, na temat wykładoców, ale trzeba mieć dostęp do tego forum naukowego, żeby poprzeglądać:
http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-903.html

megejra
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 603
Rejestracja: 24 sie (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: megejra » 18 maja (wt) 2010, 18:52:24

A!
co do twojego doświadczenia...

to nadążysz, wystarczy odpowiednio dobrać program graf., wykładowcę.

Przychodzą tu ludzie i to czasem na grafikę, bez żadnej wcześniejszej znajomości jakiegokolwiek programu graficznego (no może Painta znali:) i potrafią znaleźć po pierwszym semestrze pracę jako grafik :wink:
i są tacy co pracując już w jakimś studiu, agencji przychodzą się tu podszkolić.

bubbly
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja (wt) 2010, 02:00:00

Post autor: bubbly » 18 maja (wt) 2010, 19:10:11

megejra pisze:większość jest na poziomie, co niektórzy na dość wysokim :wink:

ale niestety są też słabsi, na szczęście w mniejszości (głównie to jedna osoba na język mi się teraz ciśnie... ];P)
Właśnie boję się, że okażę się słaba i będę grupowym tłumokiem :/
Ale dzięki za info, jestem bardzo wdzięczna :)

megejra
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 603
Rejestracja: 24 sie (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: megejra » 18 maja (wt) 2010, 20:41:19

bubbly pisze:
megejra pisze:większość jest na poziomie, co niektórzy na dość wysokim :wink:

ale niestety są też słabsi, na szczęście w mniejszości (głównie to jedna osoba na język mi się teraz ciśnie... ];P)
Właśnie boję się, że okażę się słaba i będę grupowym tłumokiem :/
Ale dzięki za info, jestem bardzo wdzięczna :)
sorki, wyprzedziłam myśli -w tej pierwszej części odniosłam się do poziomu nauczania wykładowców, w drugiej o uczniach.

A grupowym tłumokiem nie będziesz, bo jak pisałam, niektórzy na początku nic nie wiedzą i sobie radzą, są od tego wykładowcy (aby pomóc) i koledzy, koleżanki :wink:

maland
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 775
Rejestracja: 02 lip (czw) 2009, 02:00:00

Re: stopien opanowania programów, wydział grafiki - pytanie

Post autor: maland » 19 maja (śr) 2010, 15:13:16

bubbly pisze:Planuje rozpocząć za rok naukę w tej szkole i chciałabym wiedzieć jaki mniej więcej poziom opanowania programów graficznych i jakich trzeba mieć aby sobie poradzić? Mam w tym trochę doświadczenia, ale nie wiem czy ono wystarczy abym mogła ewentualnie nadążyć. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
tak naprawde to zalezy od tego jak szybko sie uczysz a nie na jakim jestes poziomie :) wiekszosc przedmiotow graficznych zaczyna sie od zera i jesli tylko wlozysz troche pracy i sumiennie bedziesz praktykowac to czego cie ucza to na pewno dasz sobie rade.

ODPOWIEDZ