FOTO dzienne 2011/2012

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 08 maja (ndz) 2011, 14:16:18

ale te 3 pt nie są na temat foto.

czy to bardzo źle jeśli nie obchodzi mnie w pełnym tego słowa znaczeniu reklama?? tzn fotografia reklamowa może być ale taką telewizyjną mam gdzieś....
czy to znaczy że szkoła jest nie dla mnie? bo kobieta z dnia otwartego troszkę za dużo mówiła o reklamie jak dla mnie.... :cry:

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 08 maja (ndz) 2011, 14:30:48

jeżeli byłaś na dniach otwartych to wiesz jakie są przedmioty na specjalizacji fotograficznej, więc jeżeli znalazłaś tam coś dla siebie to jest to...
co do reklamy to po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu OKE otrzymuje się tytuł Technika Organizacji Reklamy :)

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 08 maja (ndz) 2011, 14:46:49

to nie technik-fotografik :?:

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 08 maja (ndz) 2011, 14:47:54

AniaK pisze:to nie technik-fotografik :?:
mam wątpliwość w jakiej Ty szkole byłaś na tych dniach otwartych :)

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 08 maja (ndz) 2011, 15:08:56

w takiej niepozornej małej na szalc-rogozińskiego.
był ktoś kto też chciał wydział fotografii. i ona mówiła specjalnie dla tej osoby (chyba płci męskiej, nie wiem), że się uzyskuje tytuł technika-fotografika !!! jak nie to świat mi się wali! bo wyeliminowałam zupełnie z pod uwagi inne studia i nie mam co począć bo na innych potrzebne jest portfolio... :roll:

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 08 maja (ndz) 2011, 15:17:05

nie chce mi się wierzyć aby ktoś powiedział z osób prowadzących na dniach otwartych, że się uzyskuje tytuł technika fotografika, ponieważ WSR nigdy takie tytułu nie miał ....
proponowałbym zadzwonić do sekretariatu lub przyjść osobiście i porozmawiać na temat szkoły i nauki w niej
mam nadzieję że wiesz ze jest to szkoła policealna bo niepokojąco zobaczyłem słowo studia w Twojej wypowiedzi ...

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 09 maja (pn) 2011, 19:12:59

studia?!?
studium... to nie to samo co szkoła policealna?
:(

nitka
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 729
Rejestracja: 18 paź (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: nitka » 09 maja (pn) 2011, 20:45:55

To samo.

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 22 maja (ndz) 2011, 14:10:16

a czy jak jestem na wydziale foto to muszę wszystkie przedmioty z tym związane???

bo tak szczerze to wolę być fotografem krowich placków niż mody. nie lubię porównywać się do anorektyczek ubranych w coś czego i tak nikt nie założy.

i ile się przeciętnie wybiera innych przedmiotów?
bo się zwierzę ze swojej największej wady: jestem za ambitna. -> jak zobaczyłam listę przedmiotów nie dotyczących żadnego konkretnego 'wydziału' to wybrałam połowę. -> nie dam rady tyle się kuczyć, więc powiedzcie mi jak dużą selekcję przeprowadzić... :) :P

Blocaillou1
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 140
Rejestracja: 08 cze (wt) 2010, 02:00:00

Post autor: Blocaillou1 » 27 maja (pt) 2011, 17:30:20

Ja tez myslalam ze otrzymujemy tytuł fototechnika czy cos takiego, ale jestem juz w szkole rok i w trakcie dowiedzialam się, że zle mysle :D Ale i tak ciesze sie, że tutaj jestem :) jest faaajnie :D

Co do wyboru innych przedmiotów..
musisz dobrac do ustalonego z gory planu dla swojej grupy (foto np. ma wtorek na specjalizacyjne) i poniedzialku dla calej szkoly(?)
2 informatyczne, 2 języki lub 2 razy angielski (en drugi w pt) i 2 jakies inne. Jak chcesz wiecej to mozesz az do bolu.

jakub
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 63
Rejestracja: 24 maja (pn) 2010, 02:00:00

Post autor: jakub » 27 maja (pt) 2011, 19:15:55

Kamila tak zamieszałaś... : P
Poniedziałek - plan z góry ustalony
Wtorek- też, ale po obowiązkowych, specjalizacyjnych zajęciach, można dorzucić coś od siebie
Środa - wg własnych upodobań
Czwartek - wg własnych upodobań

Mamy 6 narzuconych przedmiotów, a obowiązkowych 12. Czyli, 6 musimy sobie sami ustalic tak, aby nie kolidowały z obowiązkowymi zajęciami specjalizacyjnymi a w tym dwa informatyczne, dwa języki dwa inne : )

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 28 maja (sob) 2011, 19:13:04

nie, nie, nie, właśnie że dobrze. ale w sumie nie potrzebowałam odp bo byłam na dniu otwartym. tzn wcześniej już też byłam tylko że na ten wcześniejszy byłam spóźniona więc mało wyniosłam...
się dowiedziałam, że są 24 obowiązujące przedmioty, więc się przestraszyłam. ale jak porozkładane na 4 semestry to luz :D

a ja sama muszę powiedzieć jaki mam poziom języków, czy zrobią mi testy?

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 28 maja (sob) 2011, 21:09:18

AniaK pisze:nie, nie, nie, właśnie że dobrze. ale w sumie nie potrzebowałam odp bo byłam na dniu otwartym. tzn wcześniej już też byłam tylko że na ten wcześniejszy byłam spóźniona więc mało wyniosłam...
się dowiedziałam, że są 24 obowiązujące przedmioty, więc się przestraszyłam. ale jak porozkładane na 4 semestry to luz :D

a ja sama muszę powiedzieć jaki mam poziom języków, czy zrobią mi testy?
zrobią test :-)) na początku roku

AniaK
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie (czw) 2011, 02:00:00

Post autor: AniaK » 30 maja (pn) 2011, 12:54:51

a czy ze znajomości języka, czy ze znajomości języka takiego na temat...???

bo z niemieckiego do reklamy by się by mocniej przydał ten czas preteritum (mowa o czasie przeszłym), a ja umiem tylko ten "haben/sein ge+czasownik".
a nie chcę być w grupie nie ma moim poziomie, bo ja nie jestem wybitna z niemieckiego, a byłam w 3. LO z taką klasą, że na chill oucie miałam 6 na zakończenie.

tzn ważniejszy jest dla mnie angielski, ale jestem zakochana do szaleństwa w języku niemieckim. i w ogóle jestem dziwna :P

Carenzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 310
Rejestracja: 01 cze (wt) 2010, 02:00:00

Post autor: Carenzo » 30 maja (pn) 2011, 14:09:17

AniaK pisze:a czy ze znajomości języka, czy ze znajomości języka takiego na temat...???

bo z niemieckiego do reklamy by się by mocniej przydał ten czas preteritum (mowa o czasie przeszłym), a ja umiem tylko ten "haben/sein ge+czasownik".
a nie chcę być w grupie nie ma moim poziomie, bo ja nie jestem wybitna z niemieckiego, a byłam w 3. LO z taką klasą, że na chill oucie miałam 6 na zakończenie.

tzn ważniejszy jest dla mnie angielski, ale jestem zakochana do szaleństwa w języku niemieckim. i w ogóle jestem dziwna :P

Test masz tylko z angielskiego i jest on ze znajomości języka, potem dopiero jest uczony język specjalistyczny. Jeżeli chodzi o drugi lektorat to sama wybierasz sobie język i poziom (0 albo 1) i tu już jest nauka zwykłego języka, nie reklamowego (przynamniej ja tak mam na hiszpańskim więc pewnie francuski, włoski, niemiecki i rosyjski idą tak samo)

ODPOWIEDZ