Specjalizacje w WSR

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Jaroszy
Nowy(a)
Posty: 13
Rejestracja: 22 kwie (ndz) 2012, 02:00:00

Specjalizacje w WSR

Post autor: Jaroszy » 30 maja (śr) 2012, 12:36:21

Witam

Zwracam się do Was z nietypowym pytaniem. Czy da się zaocznie ogarnąć 2 kierunki (realizacja tv, reklama) ? A może ktoś uczy się na 3 ?

vanripper
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 87
Rejestracja: 27 mar (sob) 2010, 01:00:00

Post autor: vanripper » 30 maja (śr) 2012, 16:57:33

powiem Ci jak jest na dziennych, może na zaocznych jest podobnie... może.

1. wybierasz powiedzmy, realizacje tv
2. dostajesz 3 przedmioty obowiązkowe dla tv + 3 przedmioty obowiązkowe dla wszystkich grup
3. dobierasz sobie 2 dodatkowe i 2 informatyczne i 2 języki (chociaż można to trochę inaczej jeśli komuś nie pasuje np. 4informatyczne i 2języki albo 2informatyczne, 1dodatkowy i 3języki itd. itp.)

to jest podstawa, a teraz

4. możesz sobie dodać do planu za darmo co tam chcesz, w tym obowiązkowe przedmioty innych grup (np. SR albo foto) byle były wolne miejsca na tych przedmiotach

Ja na przykład chodziłem do TV na scenopisarstwo będąc na grafice bo tak mi się podobało. Może być problem jeśli np. obowiązkowe dla TV byłyby o tej samej godzinie co obowiązkowe dla SR ale nawet wtedy dla chcącego nic trudnego.

Osobiście jednak takiego hardcoru jak chodzić na wszystkie obowiązkowe z 2 grup nie polecam, co dopiero 3, i tak jest bardzo dużo do roboty a malutko czasu.

Rynexuwna
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut (pt) 2012, 01:00:00

Post autor: Rynexuwna » 31 maja (czw) 2012, 12:47:12

Na zaocznych TV i SR raczej ciężko pogodzić bo zjazdy są w tym samym terminie. Ale np. SR i SG już bez problemu tylko zajęcia we wszystkie weekendy. Ja szczerze mówiąc nie brałabym tyle na głowę.

Jaroszy
Nowy(a)
Posty: 13
Rejestracja: 22 kwie (ndz) 2012, 02:00:00

Post autor: Jaroszy » 31 maja (czw) 2012, 16:07:23

No w sumie macie racje, gdyż ja w tygodniu też zbytnio dużo czasu nie mam.

ODPOWIEDZ