Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: 0lka4, s_wojtkowski, zielonyszerszen, Zofia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9944
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 09 maja (sob) 2020, 16:55:14

Plan zajęć na 10 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)

zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Photoshop FM (A. Mikielska)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)

lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45

spotkania specjalne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Seminarium licencjackie dla studentów III roku WSBMiR (S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
zajęcia odrabiane z soboty, 09/05/2020 dla grup FOTO w I, A w I, RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9944
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 15 maja (pt) 2020, 15:08:48

Plan zajęć na 16 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

10:15-11:45
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

12:00-13:30
zajęcia dla słuchaczy II roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

13:45-15:15
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz) :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)

15:30-17:00
zajęcia dla wszystkich osób zapisanych na te sobotnie warsztaty
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

17:15-17:30
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Podstawy socjologii (dr A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)


Plan zajęć na 17 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

08:30-10:15
zajęcia akademickie dla I roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Dziennikarstwo telewizyjne (red. A. Piotrowska/A. Waczko) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
Dziennikarstwo radiowe (K. Furst-Wojtkowska/red. J. Jamrozek) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9944
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 22 maja (pt) 2020, 17:49:11

Plan zajęć na 23 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup fotograficznych

I rok
08:30-10:00
Ciemnia cyfrowa (M. Zagórny) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Pracownia fotografii: Portret (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
15:30-17:00
Cyfrowe techniki fotograficzne (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Produkcja sesji zdjęciowej (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
15:30-17:00
Pracownia fotografii: Reklama (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup animacji

I rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
Storyboard (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72237797337 Meeting ID: 722 3779 7337
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/74881938342 Meeting ID: 748 8193 8342
12:00-13:30
-
13:45-15:15
-
15:30-17:00
Komputerowe techniki animacji 3D (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup filmowych

I rok
08:30-10:00
Podstawy montażu filmowego (P.Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
10:15-11:45
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
12:00-13:30
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
uwaga, zajęcia dla grup PTV z I i PTiR z I
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Realizacja filmowa i telewizyjna (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
17:15-18:45
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Formy i gatunki telewizyjne i filmowe (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
12:00-13:30
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
10:15-11:45
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
AfterEffects GA (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
13:45-15:15
AfterEffects FX (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
3DSMax (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
Ang B1/B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
Ang Preparation for the final exam B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
17:15-18:45
-

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9944
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 23 maja (sob) 2020, 18:29:16

Plan zajęć na 24 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

ODPOWIEDZ