WYNIKI ZALICZEŃ

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

vonka
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 55
Rejestracja: 25 sty (wt) 2011, 01:00:00

Post autor: vonka » 27 sty (śr) 2016, 07:48:21

Wyniki miały być we wtorek...Czy dostaniemy chociaż informacje kiedy pojawia się na forum?

0lka4
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie (pn) 2015, 02:00:00

wyniki filozofia

Post autor: 0lka4 » 27 sty (śr) 2016, 08:42:27

Egzamin z filozofii i logiki – termin 2 (24.01.2016)


Bajor-Charewicz Oskar – 14/40 (ocena 2)
Bielik Robert – 12/40 (ocena 2)
Brzeziński Mateusz – 8/40 (ocena 2)
Cibicki Adrian – 16/40 (ocena 2)
Cieślak Mateusz – 25/40 (ocena 3+)
Futyma Aleksandra – 24/40 (ocena 3)
Gierasiński Kamil – 14/40 (ocena 2)
Grabowski Sergiusz – 22/40 (ocena 3)
Grześkiewicz Agata – 31/40 (ocena 4)
Hojda Mateusz – 28/40 (ocena 3+)
Jagodziński Maciej – 17/40 (ocena 2)
Jasiński Piotr – 12/40 (ocena 2)
Kubiak Magdalena – 21/40 (ocena 3)
Kukarski Łukasz – 17/40 (ocena 2)
Kupisz Natalia – 37/40 (ocena 5)
Kura Karolina – 15/40 (ocena 2)
Lewkowicz Andrzej – 31/40 (ocena 4)
Majewska Gabriela – 23/40 (ocena 3)
Makowska Iwona – 18/40 (ocena 2)
Malinowska Ewa – 33/40 (ocena 4+)
Matulka Krzysztof – 15/40 (ocena 2)
Mazur Jakub – 10/40 (ocena 2)
Mijalska Kinga – 5/40 (ocena 2)
Mijalski Piotr – 6/40 (ocena 2)
Niedziela Bartosz – 23/40 (ocena 3)
Nowicka Aleksandra – 25/40 (ocena 3+)
Nowocin Monika – 21/40 (ocena 3)
Olbryś Anita - 30/40 (ocena 4)
Parda Anna – 27/40 (ocena 3+)
Piłka Katarzyna – 23/40 (ocena 3)
Rachwał Artur – 29/40 (ocena 4)
Rudna Marta – 14/40 (ocena 2)
Ruszczyk Michał – 19/40 (ocena 2)
Sarzyńska Monika – 26/40 (ocena 3+)
Siemińska Iwona – 26/40 (ocena 3+)
Stanicka Anna – 21/40 (ocena 3)
Szadkowska Aleksandra – 22/40 (ocena 3)
Szatkowska Aleksandra – 24/40 (ocena 3)
Wojewoda Albert – 18/40 (ocena 2)
Załęski Mateusz – 7/40 (ocena 2)
Ziarnowski Marcin – 11/40 (ocena 2)
Zomerfeld Rafał – 23/40 (ocena 3)

UWAGA: Osoby, które z egzaminu uzyskały 14 i więcej punktów (czyli co najmniej 1/3 punktów z egzaminu), a mniej niż 21, mogą otrzymać ocenę dostateczną z kursu za wykonanie prac domowych. W tym wypadku przyjmiemy przelicznik: plus (+) za 1 punkt, ocena 4 za 2 punkty i ocena 4+/5 za 3 punkty. Należy uzbierać z prac domowych łącznie tyle punktów, ile brakuje do 21, czyli do oceny dostatecznej (przykład: uzyskałem z egzaminu 15 punktów, brakuje mi zatem 6 punktów do 21 i tyle muszę uzbierać z prac domowych, abym nie musiał pisać egzaminu w drugim terminie; jeśli mi się to nie uda, piszę egzamin).

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9736
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (śr) 2016, 11:45:38

Wyniki z Religioznawstwa / I. Baron


Filipiak Adrianna 4-
Grzelak Marcin 5
Kryńska Izabela 5
Szczęsna Weronika 5
Trzecińska Karolina 3
Wulczyński Michał 4+
Bielik Robert 4+
Bajor-Charewicz Oskar 3+
Cieślak Mateusz 4+
Dac Marek 5-
Denisiewicz Sebastian 5
Grześkiewicz Agata 5-
Janiszewski Piotr 5
Kiepas Katarzyna 2
Kocot Aleksandra 5
Kolosek Damian 4
Kołak Monika 5-
Krawul Adrianna 3
Kubiak Magdalena 3
Kura Karolina 4
Makowska Iwona 5-
Matulka Krzysztof 4+
Mijalski Piotr 2
Niedziela Bartosz 4+
Nowicka Aleksandra 4+
Nowocin Monika 4+
Olbryś Anita 5
Piłka Katarzyna 5-
Sarzyńska Monika 5
Stanicka Anna 4+
Suszek Kamila 4-
Sznel Klaudia 3+
Wróblewska Monika 5
Zomerfeld Rafał 4+
Żukiewicz Dominika 4+
Hojda Mateusz 5
Parda Anna 4
Pawłowska Weronika 5
Rudna Marta 4+
Zakaryan Arpine 3-
Grabowski Sergiusz 3+
Stemplińska Aleksandra 3+

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9736
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (śr) 2016, 11:46:23

Biblistyka Starego Testamentu / I. Baron


Filipiak Adrianna 3
Grzelak Marcin 4+
Kryńska Izabela 5
Szczęsna Weronika 4
Trzecińska Karolina 3-
Wulczyński Michał 5
Bielik Robert 3-
Bajor-Charewicz Oskar 3
Cieślak Mateusz 4-
Dac Marek 4
Denisiewicz Sebastian 4+
Grześkiewicz Agata 4+
Janiszewski Piotr 5
Kiepas Katarzyna 4-
Kocot Aleksandra 4+
Kolosek Damian 3
Kołak Monika 4+
Krawul Adrianna 2
Kubiak Magdalena 3+
Kura Karolina 4
Majewska Gabriela 3-
Makowska Iwona 3
Matulka Krzysztof 5
Mijalski Piotr 2
Niedziela Bartosz 3
Nowicka Aleksandra 4+
Nowocin Monika 3+
Olbryś Anita 4
Piłka Katarzyna 4-
Sarzyńska Monika 4-
Stanicka Anna 3+
Suszek Kamila 2
Sznel Klaudia 4
Wróblewska Monika 3+
Zomerfeld Rafał 3+
Żukiewicz Dominika 3+
Hojda Mateusz 2
Parda Anna 4+
Pawłowska Weronika 4+
Rudna Marta 2
Zakaryan Arpine 2
Grabowski Sergiusz 3+
Stemplińska Aleksandra 2

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9736
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Metodyka pisania pracy licencjackiej

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (śr) 2016, 16:01:38

Metodyka pisania pracy licencjackiej
w grupie IMiNS I i IMiNS II



Poprawa egzaminu pisemnego (II termin):
05/06/2016 (niedziela), godz. 15:30


Wyniki z egzaminu pisemnego z dn. 29/05/2015

Zakaryan Arpine - 5 pkt.
Bajor-Charewicz Oskar - 5 pkt.
Futyma Aleksandra - 5 pkt.
Trzecińska Karolina - 5 pkt.
Cibicki Adrian - 5 pkt.
Piłka Katarzyna - 6 pkt.
Kubiak Magdalena - 6 pkt.
Kolosek Damian- 6 pkt
Denisiewicz Sebastian - 6 pkt.
Kiepas Katarzyna - 6 pkt.
Nowicka Aleksandra - 6 pkt.

Olbryś Anita - 7 pkt.
Sznel Klaudia - 7 pkt.
Bielik Robert - 7 pkt.
Dac Marek - 7 pkt.
Mijalski Piotr - 7 pkt.
Rachwał Katarzyna - 7 pkt.
Stanicka Anna - 8 pkt.
Zomerfeld Rafał - 8 pkt.
Niedziela Bartosz - 8 pkt.
Matulka Krzysztof - 8 pkt.
Wróblewska Monika - 8 pkt.

Kura Karolina - 9 pkt.
Krawul Adrianna - 9 pkt.
Nowocin Monika - 9 pkt.
Filipiak Adrianna - 9 pkt.
Grześkiewicz Agata - 9 pkt.
Cieślak Mateusz - 9 pkt.
Wulczyński Michał - 9 pkt.

Kryńska Izabella - 10 pkt.
Szczęsna Weronika - 10 pkt.
Żukiewicz Dominika - 10 pkt.
Suszek Kamila - 10 pkt.
Makowska Iwona - 11 pkt.
Sarzyńska Monika - 11 pkt.
Grzelak Marcin - 11 pkt.
Kołak Monika - 11 pkt.

Kocot Aleksandra - 13 pkt.
Janiszewski Piotr - 13 pkt.


Przelicznik punktów na oceny

13-14 pkt. -> bdb.
12 pkt. -> db.+
10-11 pkt. -> db.
09 pkt. -> dst.+
07-08 pkt. -> dst.
00-06 pkt. -> ndst.

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7141
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Egzamin z filozofii i logiki – termin 2

Post autor: zielonyszerszen » 20 cze (pn) 2016, 08:03:48

dr Andrzej Stępnik

Egzamin z filozofii i logiki – termin 2 (19.06.2016)


Adamski Dawid – 8/40 (ocena 2)
Biernacki Michał – 25/40 (ocena 3+)
Borowski Paweł – 16/40 (ocena 2)
Borys Olga – 21/40 (ocena 3)
Bystrek Katarzyna – 11/40 (ocena 2)
Czarnecki Bartosz – ściąganie (ocena 2)
Daszkowska Olga – 16/40 (ocena 2) i 5 punktów z prac domowych = ocena ostateczna 3
Fiedor Dominika – ocena 3 (poprzedni egzamin + prace domowe)
Gierasiński Kamil – 25/40 (ocena 3+)
Gierczyńska Dominika – 14/40 (ocena 2)
Grocholski Thomas – 6/40 (ocena 2)
Kępisty Piotr – 16/40 (ocena 2)
Krasowska Agnieszka – ocena 3 (przepisana)
Muszyńska Joanna – 22/40 (ocena 3)
Nowak Paula – 25/40 (ocena 3+) i punkty z prac domowych i aktywności = ocena ostateczna 4+
Paprocki Piotr – 21/40 (ocena 3)
Pastuszak Aneta – 21/40 (ocena 3)
Rudna Marta – 37/40 (ocena 5)
Rypina Marcin – 11/40 (ocena 2)
Sadowska Iga – 34/40 (ocena 4+) i punkty z prac domowych = ocena ostateczna 5
Solarski Adam – 14/40 (ocena 2)
Stankiewicz Agnieszka – 29/40 (ocena 4)
Tański Patryk – 23/40 (ocena 3)
Teżyk Justyna – 12/40 (ocena 2)
Wiacek Michał – 29/40 (ocena 4)
Weremczuk Andrzej – 21/40 (ocena 3)
Wójcik Natalia – 17/40 (ocena 2)
Zielińska Kamila – 21/40 (ocena 3)

Uwaga! 3 osoby, które podeszły do egzaminu a nie opłaciły go – pomimo oceny pozytywnej, nie dostaną zaliczenia.


UWAGA: Osoby, które z egzaminu uzyskały 14 i więcej punktów (czyli co najmniej 1/3 punktów z egzaminu), a mniej niż 21, mogą otrzymać ocenę dostateczną z kursu za wykonanie prac domowych. W tym wypadku przyjmiemy przelicznik: plus (+) za 1 punkt, ocena 4 za 2 punkty i ocena 4+/5 za 3 punkty. Należy uzbierać z prac domowych łącznie tyle punktów, ile brakuje do 21, czyli do oceny dostatecznej (przykład: uzyskałem z egzaminu 15 punktów, brakuje mi zatem 6 punktów do 21 i tyle muszę uzbierać z prac domowych, abym nie musiał pisać egzaminu w drugim terminie; jeśli mi się to nie uda, piszę egzamin). Podobnie jest z plusami i piątkami (które liczą się za dwa plusy) za aktywność – także dodają się do wyniku egzaminu. Oczywiście osobom, które zaliczyły egzamin na ocenę pozytywną również powiększę punktację o uzyskane punkty z prac domowych i aktywności – proszę się o to upomnieć przy wpisywaniu ocen do indeksów.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9736
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 20 cze (pn) 2016, 12:47:23

WYNIKI ZALICZEŃ HISTORIA CHRZEŚCIJAŃSTWA / AMADEUSZ CITLAK

Imię i nazwisko
Ocena I termin

1. Bajopr-Chrocewicz Oskar 3,0
2. Bielik Robert 3,5
3. Cibicki Adrian 3,0
4. Cieślak Mateusz 3,0
5. Dac Marek 5,0
6. Denisiewicz Sebastian 3,0
7. Filipiak Adrianna 3,5
8. Futyma Aleksandra 2,0
9. Grabowski Sergiusz 2,0
10. Grzelak Marcin 4,0
11. Grześkiewicz Agata 3,5
12. Hojda Mateusz 3,5
13. Janiszewski Piotr 5,0
14. Kiepas K. 4,5
15. Kocot Aleksandra 5,0
16. Kolosek Damian 2,0
17. Kołak Monika 4,0
18. Krawul Adrianna 2,0
19. Kryńska Izabella 4,5
20. Kubiak M. 2,0
21. Kura Karolina Nieobecna
22. Majewska Gabriela 4,0
23. Makowska Iwona 3,0
24. Matulka Krzysztof 4,0
25. Mijalski Piotr Nieobecny
26. Niedziela Bartosz 2,0
27. Nowicka Aleksandra 3,0
28. Nowocin Monika 2,0
29. Olbryś Anita 2,0
30. Parda Anna 4,0
31. Pawłowska Weronika 4,0
32. Piłka Katarzyna Nieobecna
33. Rachwał Katarzyna 4,0
34. Rudna Marta 4,5
35. Sarzyńska Monika 3,5
36. Stanicka Anna 3,0
37. Stępińska Aleksandra 3,5
38. Szczesna Weronika 3,0
39. Sznel Klaudia 3,5
40. Szuszek Kamila Nieobecny
41. Trzecińska Karolina 2,0
42. Wróblewska Monika 3,5
43. Wulczyński Michał 3,5
44. Zakaryan Arpine 2,0
45. Zomerfeld Rafał 4,0
46. Żukiewicz Dominika 3,0 (-)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9736
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 23 cze (czw) 2016, 10:57:46

WYNIKI ZALICZEŃ NA PLATFORMIE - BIBLISTYKA NOWEGO TESTAMENTU:

Filipiak Adrianna 4
Grzelak Marcin 4,5
Kryńska Izabela 4,5
Rachwał Katarzyna 4
Szczęsna Weronika 4,5
Trzecińska Karolina 4
Wulczyński Michał 5
Bielik Robert 5
Bajor-Charewicz Oskar 4,5
Cibicki Adrian 3,5
Cieślak Mateusz 4,5
Dac Marek 5
Denisiewicz Sebastian 4,5
Futyma Aleksandra 3,5
Grześkiewicz Agata 5
Janiszewski Piotr 4
Kiepas Katarzyna 4,5
Kocot Aleksandra 4,5
Kolosek Damian 4,5
Kołak Monika 4,5
Krawul Adrianna 4
Kubiak Magdalena 4,5
Kura Karolina 4
Majewska Gabriela 3,5
Makowska Iwona 4
Matulka Krzysztof 4,5
Mijalski Piotr 4
Niedziela Bartosz 4,5
Nowicka Aleksandra 4,5
Nowocin Monika 4,5
Olbryś Anita 4,5
Piłka Katarzyna 4,5
Sarzyńska Monika 5
Stanicka Anna 4
Suszek Kamila 3,5
Sznel Klaudia 4,5
Wróblewska Monika 3,5
Zagórny Michał 3
Zomerfeld Rafał 4,5
Żukiewicz Dominika 4,5
Hojda Mateusz 3,5
Parda Anna 4
Pawłowska Weronika 5
Rudna Marta 4
Grabowski Sergiusz 4
Stemplińska Aleksandra -
Zakaryan Arpine 3,5

ODPOWIEDZ